Reklama

Chcą korespondować

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

5961. Danuta

Jestem samotną emerytką, l. 66, ze średnim wykształceniem, ceniącą wartości chrześcijańskie. Mam spokojne usposobienie, jestem uczciwa i odpowiedzialna. Pracowałam w służbie zdrowia. Lubię przyrodę, kontakty z ludźmi, interesuję się sztuką, poezją, psychologią. Ponieważ bardzo dokucza mi samotność, chętnie poznałabym uczciwą, kulturalną osobę, którą mogłabym przyjąć do wspólnego zamieszkania.

5962. Czytelniczka z Mazowsza

Mam 68 lat, jestem katoliczką. Lubię książki, muzykę, kocham przyrodę. Trochę dokucza mi samotność. Jeśli czujesz podobnie – napisz. Wymienimy się myślami, radościami, smutkami, doświadczeniami życiowymi. Choć na chwilę oderwiemy się od szarej codzienności. Proszę o listy, najchętniej od osób z okolic Warszawy, ale nie tylko.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

5963. Marzena z woj. mazowieckiego

Mam 38 lat, jestem panną, praktykującą katoliczką. Jestem osobą rodzinną, z zasadami. Mam wykształcenie wyższe, pracuję. I mam nadzieję, że przez „Niedzielę” poznam szczerego i kulturalnego przyjaciela.

5964. Czytelniczka z woj. lubelskiego

Emerytka, l. 70, wierząca i praktykująca, czuła i szczera. Lubię ogród i pracę w nim. Nie szukam przygód, mogę zmienić miejsce zamieszkania. Poznam kogoś najchętniej z okolic Lublina.

5965. Tomasz z Krakowa

Mam 33 lata, jestem kawalerem, praktykującym katolikiem. mam średnie wykształcenie, pracuję zawodowo. Pragnę poznać osobę dobrą, uczciwą, katoliczkę.

Uwaga! Czytelnicy nawiązują kontakty z osobami ogłaszającymi się na własną odpowiedzialność.

2016-08-24 09:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Kalendarz Adwentowy: Wiara, która otwiera oczy

2025-12-04 21:00

[ TEMATY ]

Kalendarz Adwentowy 2025

adobe Stock

• Iz 29, 17-24 • Ps 27 • Mt 9, 27-31
CZYTAJ DALEJ

Wyspy Owcze: Parlament dopuścił aborcję na życzenie

2025-12-05 07:27

[ TEMATY ]

aborcja

Adobe Stock

Parlament Wysp Owczych uchwalił w czwartek ustawę aborcyjną, która zezwala na dobrowolne przerywanie ciąży do 12 tygodnia włącznie. Wcześniej było to możliwe tylko w przypadku zagrożenia życia i zdrowia kobiety.

Za liberalizacją przepisów aborcyjnych głosowało 17 parlamentarzystów, a przeciw było 16. W ostatniej chwili grupa przeciwników próbowała bezskutecznie wnieść poprawkę, aby opóźnić wejście w życie nowych przepisów o pół roku, na 1 stycznia 2027 r. – podał farerski nadawca publiczny KVF
CZYTAJ DALEJ

Prokuratura umorzyła śledztwo ws. śmierci Barbary Skrzypek

2025-12-05 09:18

[ TEMATY ]

Barbara Skrzypek

Adobe Stock

Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga poinformowała w piątek, że umorzone zostało śledztwo ws. nieumyślnego spowodowania śmierci Barbary Skrzypek. Ustalono, że nie doszło do działań osób trzecich, zgon nastąpił w wyniku zawału, a stres związany z przesłuchaniem "nie miał wpływu na jej śmierć".

„4 grudnia 2025 r. wydano postanowienie o umorzeniu śledztwa w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci Barbary Skrzypek w dniu 15 marca 2025 r., ponieważ nie zostały wyczerpane znamiona czynu z art. 155 k.k.” - poinformowała rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga w Warszawie prok. Karolina Staros.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję