Reklama

Chcą korespondować

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

6230. Marcin z Mazowieckiego

Mam 39 lat, jestem wolny i bez zobowiązań. Mieszkam na wsi i chciałbym uszczęśliwić kogoś, kto marzy o rodzinie. Jeśli Pan Bóg jest dla ciebie kimś ważnym, jeśli kochasz życie, masz w sobie wrażliwość, lubisz przyrodę, wieś, to czekam na twój list.

6231. Tenia z Mazowsza

Pragnę nawiązać kontakt z osobami, które szukają prawdziwej przyjaźni. Najchętniej w przedziale wiekowym 65-70 lat, ze średnim lub wyższym wykształceniem. Jeśli cenisz prawdomówność, szczerość, uczciwość, odpowiedzialność, zaufanie, kulturę osobistą, wyznajesz wartości chrześcijańskie, a dokucza ci samotność, to napisz do mnie. Jestem panną po studium pomaturalnym, mam wszechstronne zainteresowania, lubię podróże. Przechodzę na emeryturę i chciałabym podróżować po Polsce i świecie. Szukam kogoś, kto chciałby podróżować ze mną.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

6232. Samotny ze świętokrzyskiego

Mam 51 lat, jestem kawalerem, mieszkam na wsi. Jestem osobą wierzącą i praktykującą i staram się żyć wartościami, które płyną z Ewangelii. Pragnę poznać tą drogą osobę w odpowiednim wieku (chętnie z woj. świętokrzyskiego), która podobnie jak ja chciałaby skończyć z samotnością i mieć przy boku kogoś kochającego, gdyż we dwoje łatwiej jest pokonywać trudy codziennego życia.

6233. Daniel

Mam 45 lat, jestem kucharzem, piekę chleb i bułki. Jestem wierzącym kawalerem. Chciałbym poznać wartościową osobę, która będzie dla mnie tą jedyną.

Uwaga! Czytelnicy nawiązują kontakty z osobami ogłaszającymi się na własną odpowiedzialność.

2018-12-11 12:42

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Kard. Brislin: Technologia musi budować sprawiedliwe relacje

2026-06-28 08:19

[ TEMATY ]

technologia

kardynał Stephen Brislin

sprawiedliwe relacje

Vatican Media

Konsystorz zwołany przez Leona XIV

Konsystorz zwołany przez Leona XIV

Metropolita Johannesburga otworzył trzecią sesję Konsystorza Nadzwyczajnego, podejmując refleksję nad wprowadzeniem i zakończeniem encykliki Magnifica humanitas. Podkreślił, że potęgę technologii należy ukierunkować na budowanie bardziej sprawiedliwych relacji, wezwał również do budowania Kościoła w duchu synodalnym.

Podziel się cytatem – to, jak podkreślił kardynał Stephen Brislin, konkretna odpowiedzialność, którą encyklika Magnifica humanitas Leona XIV powierza Kościołowi.
CZYTAJ DALEJ

Zmiany personalne duchowieństwa archidiecezji częstochowskiej

2026-06-24 19:23

[ TEMATY ]

zmiany

zmiany kapłanów

Archidiecezja częstochowska

23 czerwca br. Arcybiskup Metropolita Częstochowski ogłosił zmiany personalne duchowieństwa Archidiecezji Częstochowskiej.

Ks. Ryszard BRYŁKA – dotychczasowy proboszcz Parafii Katolickiej pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gorzkowicach z racji osiągnięcia wieku emerytalnego zwolniony z urzędu proboszcza;
CZYTAJ DALEJ

Zakończenie Roku trzech jubileuszy

2026-06-28 22:30

Marzena Cyfert

Msza św. na zamknięcie Roku trzech jubileuszy w parafii NMP Matki Pocieszenia we Wrocławiu

Msza św. na zamknięcie Roku trzech jubileuszy w parafii NMP Matki Pocieszenia we Wrocławiu

Parafia NMP Matki Pocieszenia we Wrocławiu zakończyła obchody Roku trzech jubileuszy: 75-lecia parafii, 50-lecia Duszpasterstwa Akademickiego Redemptor i 100-lecia obecności Sióstr Służebniczek przy ul. Czarnoleskiej.

Uroczystościom przewodniczył o. Dariusz Paszyński, prowincjał redemptorystów, który zachęcał wiernych do budowania wspólnot opartych na wierze, służbie i codziennym świadectwie.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję