Reklama

Wiadomości

Smart Casco – sprytny sposób na tanie AC

Smart Casco to idealne rozwiązanie dla każdego posiadacza samochodu, który lubi dostawać więcej za mniej.

Niedziela Ogólnopolska 23/2021, str. 62-63

Materiał prasowy

Patrycja Kotecka, członek Zarządu Link4

Patrycja Kotecka, członek Zarządu Link4

Smart Casco jest znacznie tańsze od standardowego AC, a zapewnia podstawowe zabezpieczenie na wypadek niespodziewanych zdarzeń. Już od 49 zł rocznie zyskujemy gwarancję wypłaty odszkodowania. Prawda, że sprytnie?

Co otrzymujemy?

Zakres ochrony ubezpieczenia Smart Casco obejmuje różne zdarzenia losowe. Właściciele takiej polisy mogą liczyć na wypłatę odszkodowania w przypadku zniszczeń w aucie, które powstały w wyniku pożaru, huraganu, gradu, powodzi, lawiny oraz innych sił przyrody, jak również w przypadku szkody całkowitej pojazdu oraz jego kradzieży. Co ważne, w ubezpieczeniu Smart Casco nie stosuje się udziałów własnych ani franszyzy integralnej.

Reklama

– W LINK4 bezpieczeństwo naszych klientów jest zawsze najważniejsze. Stąd pomysł, by przygotować ofertę ubezpieczeniową skrojoną na miarę każdego, komu nie wystarcza samo OC i kto chciałby zyskać dodatkową ochronę, ale bez większych kosztów. Dlatego przygotowaliśmy aż pięć wariantów ubezpieczenia Smart Casco. U nas kierowca może wybrać ten wariant, który chroni go od ryzyka, którego obawia się najbardziej, a zrezygnować z innych mniej prawdopodobnych w jego ocenie. W ten sposób składka jest wręcz symboliczna, a ochrona idealnie wcelowana w indywidualne potrzeby klienta – mówi Patrycja Kotecka, członek Zarządu Link4.

Sprawdź, czy ta oferta jest dla Ciebie!

Jeżeli nie potrzebujesz tak szerokiej ochrony ubezpieczeniowej jak ta, którą zapewnia standardowe AUTOCASCO (AC), a jednak nie chciałbyś całkowicie rezygnować z tej formy ubezpieczenia, Smart Casco jest idealne dla Ciebie. Gwarantuje odszkodowanie w przypadku różnych zdarzeń na drodze, na które nie masz żadnego wpływu, przy bardzo niewielkiej opłacie. Ceny polis zależą od wybranego wariantu oraz wartości auta i zaczynają się już od 49 zł.

Z ubezpieczenia Smart Casco mogą skorzystać właściciele samochodów osobowych lub osobowo-ciężarowych (z tzw. kratką), zarejestrowanych na terenie Polski, oraz klienci LINK4 posiadający obowiązkowe ubezpieczenie OC.

Reklama

Smart Casco w LINK4, w zależności od wybranego zakresu ubezpieczenia, obejmuje:

ŻYWIOŁY
pożar,
huragan,
grad,
powódź,
lawina,
inne siły przyrody.

SZKODA CAŁKOWITA
zderzenie auta z innymi pojazdami, osobami, zwierzętami lub przedmiotami pochodzącymi z zewnątrz pojazdu
działanie osób trzecich,
wybuch,
nagłe działanie czynnika termicznego lub chemicznego pochodzącego z zewnątrz pojazdu,
zatopienie.

KRADZIEŻ AUTA
kradzież,
kradzież z włamaniem,
rozbój.

Jak wykupić polisę Smart Casco?

Wystarczy wejść na stronę LINK4, gdzie znajdziemy łatwy w obsłudze kalkulator, który w 60 sekund wyliczy dobraną indywidualnie składkę. W razie pytań warto zadzwonić pod numer telefonu: 22 44 44 444, gdzie konsultanci chętnie doradzą najbardziej optymalne rozwiązanie. Oczywiście, można skontaktować się także ze współpracującym z LINK4 agentem.

2021-06-01 09:28

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

17 września Kościół wspomina św. Hildegardę z Bingen

[ TEMATY ]

św. Hildegarda

eSPe

17 września Kościół wspomina świętą Hildegardę z Bingen – doktora Kościoła. Żyjąca w latach 1098-1179 niemiecka benedyktynka należała do najbardziej fascynujących postaci średniowiecza: była wizjonerką, lekarką, pisarką i kompozytorką oraz znawczynią ówczesnych nauk przyrodniczych.

Kult liturgiczny św. Hildegardy z Bingen rozszerzył 10 maja 2012 roku na cały Kościół papież Benedykt XVI, który uważa ją za jedną ze swoich mistrzyń duchowych; 7 października tegoż roku włączył ją – jako czwartą kobietę – do grona 35 doktorów Kościoła. W krajach języka niemieckiego Hildegarda jest od wieków czczona jako święta.

CZYTAJ DALEJ

Sakramentalia - akt wiary czy magiczne myślenie?

2021-09-17 10:13

[ TEMATY ]

duchowość

Karol Porwich/Niedziela

Błogosławieństwo przy użyciu dwóch poświęconych świec w dzień św. Błażeja (3 lutego) wyprasza ochronę od chorób gardła i języka, a poświęcony chleb św. Agaty (5 lutego) - przypomina, że Bóg ma władzę zachować nas od pożaru. Jak korzystać z sakramentaliów, by nie mylić ich z sakramentami, ani nie ulegać magicznemu myśleniu o nich?

Różnica pomiędzy sakramentami i sakramentaliami jest zasadnicza. Sakramenty to spotkanie z żywym Bogiem. Podczas ich przyjmowania mamy pewność, że Bóg przychodzi przez nie z konkretną łaską, typową dla danego sakramentu (np. podczas godnie przyjętego sakramentu pokuty otrzymujemy m.in. odzyskanie łaski uświęcającej, Eucharystia pogłębia nasze zjednoczenie z Bogiem i chroni przed grzechem; podczas bierzmowania otrzymujemy moc Ducha Świętego do szerzenia wiary słowem i czynem). To, na ile łaska objawia się w naszym życiu, zależy od naszego usposobienia i dojrzałości.

CZYTAJ DALEJ

Rok szkolny w Europie w czasach pandemii: testy, maseczki, kary dla niezaszczepionych nauczycieli

2021-09-18 08:57

[ TEMATY ]

koronawirus

Karol Porwich/Niedziela

W większości regionów Unii Europejskiej rozpoczął się nowy rok szkolny. W niektórych krajach, np. we Francji i w Czechach w szkołach przeprowadza się testy. W Hiszpanii zmniejszono wymagany dystans społeczny do 1,2 metra. Z kolei w Szwecji nie wprowadzono żadnych dodatkowych restrykcji.

We Francji prawie 12,3 mln uczniów wróciło do szkół 2 września i od tego dnia około 3 tys. klas zostało zamkniętych z powodu Covid-19, w tym 545 w minionym tygodniu. Tygodniowo przeprowadza się około 600 tys. testów w szkołach. Nauczyciele i dzieci powyżej 6. roku życia noszą maseczki przez cały czas nauki z wyjątkiem zajęć sportowych. Szczepienia dla dzieci powyżej 12 lat organizowane są również w szkołach od 2 września i wymagana jest zgoda rodziców.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Redaktor Naczelna Tygodnika Katolickiego „Niedziela” wyznaczyła w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję