Reklama

Konkursy

Regulamin konkursu „Sportowe zmagania z «Niedzielą»”

1. Konkurs „Sportowe zmagania z «Niedzielą»” organizowany jest przez Tygodnik Katolicki „Niedziela” z siedzibą w Częstochowie, ul. 3 Maja 12.

2. Konkurs trwa od dnia 7 do 22 sierpnia 2022 r.

3. Udział w konkursie polega na udzieleniu odpowiedzi na trzy pytania zamieszczone w wydaniu „Niedzieli” z datą 7 sierpnia 2002 r. i przesłaniu ich na kartce pocztowej pod adresem redakcji.

4. Jeden uczestnik może przysłać tylko jedną kartkę z odpowiedziami.

5. Wśród uczestników, którzy udzielą poprawnych odpowiedzi na konkursowe pytania, zostanie wylosowanych 12 nagród. Wyniki konkursu zostaną opublikowane w numerze „Niedzieli” z datą 11 września 2022 r.

6. Nagrodami w konkursie są: okolicznościowy plecak Tour de Pologne, książka z autografem Czesława Langa pt. „Zawodowiec. Czesław Lang”, zdjęcia z autografem Czesława Langa oraz tzw. smycze wyścigu Tour de Pologne.

7. Nagroda w konkursie nie podlega wymianie.

8. Nagroda zostanie przesłana pocztą pod adres zamieszczony przez uczestnika na kartce pocztowej z przesłanymi odpowiedziami. Adres ten pozostanie jedynie do wiadomości Instytutu „Niedziela”.

11. Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy Instytutu „Niedziela”.

12. Zgłoszenie udziału w Konkursie oznacza akceptację jego zasad przewidzianych w niniejszym Regulaminie.

13. Biorąc udział w konkursie, uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie przez Tygodnik Katolicki „Niedziela” swoich danych osobowych, podanych w zgłoszeniu do konkursu w celu realizacji obowiązków związanych z przeprowadzeniem Konkursu na zasadach określonych w niniejszym regulaminie.

RODO

„Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Instytut NIEDZIELA z siedzibą w Częstochowie, ul. 3 Maja 12, 42-200 Częstochowa.

W organizacji został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: [tel: 506 744 552] [MAIL: rodo@niedziela.pl].

Reklama

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia konkursu

„Sportowe zmagania z „Niedzielą”.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej przez Pani/Pana zgody na ich przetwarzanie (zgłoszenie do konkursu jest wyrażeniem zgody).

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie przez okres czasu wymagany do zakończenia procesu konkursu (30. 11. 2022 r).

Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podaje Pani/Pana swoje dane dobrowolnie.

2022-08-01 11:58

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Konkurs fotograficzny „Człowiek dobry jak chleb” rozstrzygnięty

[ TEMATY ]

konkurs

Archiwum Muzeum Regionalnego w Złotym Potoku

Jurorzy, laureaci i organizatorzy konkursu

Jurorzy, laureaci i organizatorzy konkursu

W Muzeum Regionalnym im. Zygmunta Krasińskiego w Złotym Potoku ogłoszono wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego – Człowiek dobry jak chleb. Tematem konkursu był Święty Brat Albert i jego charyzmat, a wśród honorowych patronów byli m.in. abp Wacław Depo – metropolita częstochowski oraz senator RP – Ryszard Majer. „Niedziela” była jednym z patronów medialnych wydarzenia.

CZYTAJ DALEJ

Proroctwo św. Andrzeja Boboli. Czy wypełniły się słowa Patrona Polski?

2022-11-30 06:54

[ TEMATY ]

św. Andrzej Bobola

Episkoapt News

Święty Andrzej Bobola nie pozwolił o sobie zapomnieć – sam zaczął upominać się o swój kult. Po śmierci ukazał się w Pińsku, Wilnie aż wreszcie w Strachocinie. Joanna i Włodzimierz Operaczowie w swojej najnowszej książce – biografii św. Andrzeja Boboli „ Boży Wojownik” poszukują odpowiedzi dotyczących specjalnej misji świętego oraz opisują proroctwo, które wyjawił o. Alozjemu Korzeniewskiemu.

Dominikanin o. Alojzy Korzeniewski należał do ludzi twardo stąpających po ziemi. Był wcześniej nauczycielem fizyki w gimnazjum w Grodnie i przełożył na język polski holenderski podręcznik do tego przedmiotu. Interesował się między innymi nowatorską ideą lotów balonem. Gdy w Grodnie zamieszkał wywieziony przez Rosjan ostatni król Polski Stanisław August Poniatowski, odwiedzał o. Korzeniewskiego w jego laboratorium i rozmawiał z nim o balonach. Po wojnach napoleońskich dominikanin trafił do Wilna. Jako płomienny kaznodzieja często poruszający tematy patriotyczne naraził się władzom carskim, które zmusiły jego przełożonych do zakazania mu głoszenia kazań i słuchania spowiedzi.

CZYTAJ DALEJ

Franciszek: niech Adwent będzie czasem łaski

2022-12-04 13:21

[ TEMATY ]

Franciszek

Anioł Pański

PAP/EPA/FABIO FRUSTACI

„Z Jezusem zawsze jest szansa, by zacząć od nowa. Zawsze! On na nas czeka i nigdy się nami nie nuży. Usłyszmy skierowane do nas wołanie miłości Jana, byśmy powrócili do Boga, i nie pozwólmy, aby ten Adwent przeminął jak dni z kalendarza, bo to czas łaski dla nas, teraz, tutaj!” – powiedział Ojciec Święty w rozważaniu przed modlitwą „Anioł Pański” – 4 grudnia, w drugą niedzielę Adwentu.

Drodzy bracia i siostry, dzień dobry, dobrej niedzieli!

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję