Reklama

Czeka na naszą pomoc

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Rodzice chłopca piszą: „Adaś jest naszym jedynym dzieckiem, czekaliśmy na niego 5 lat. W drugiej dobie po urodzeniu stwierdzono u synka wadę serca. Specjalistyczne badania wykazały brak aorty i zastawki aortalnej, ubytek w przegrodzie międzykomorowej. W Centrum Zdrowia Matki Polki przeprowadzono operację udrożnienia przewodu tętniczego Botalla. Niezbędne są jednak kolejne operacje, a termin oczekiwania w Polsce wynosi ok. roku - chyba że stan zdrowia Adasia znacznie się pogorszy. Ponieważ najlepsze wyniki w leczeniu tego typu wad ma prof. Edward Malec z kliniki w Monachium, przedstawiliśmy mu naszą sytuację. Profesor zgodził się operować Adasia już we wrześniu. Jednak na operację, koszty rehabilitacji i pobytu potrzebujemy ponad 30 tys. euro. Prosimy: Pomóżcie nam uratować naszego Adasia!”.
Wpłaty można kierować na konto: Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zbiórka publiczna, ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa, PKO BP XV O/Warszawa 90 1020 1156 0000 7002 0051 6088, z dopiskiem: „Na leczenie, sprzęt i rehabilitację Adasia Szunke”. Zgodnie z umową zawartą z Fundacją, Bank PKO BP nie pobiera opłat od wpłat na to konto. Kod SWIFT dla wpłat zagranicznych: BPKOPLPW. Fundacja ma status organizacji pożytku publicznego. Przekazane tą drogą darowizny mogą być odliczone od podatku.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

2008-12-31 00:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Z duchowej pustyni do źródła wody żywej. Dlaczego młodzi lgną na katolicki Festiwal Życia?

2025-07-08 10:33

[ TEMATY ]

Festiwal Życia

Festiwal Życia w Kokotku

fot. Grzegorz Szpak

Co sprawia, że młodzi ludzie na początku wakacji chcą spędzić cały tydzień na katolickim festiwalu? Skala wydarzenia oraz odpowiedzi uczestników są zaskakujące.

Nie tylko ze Śląska, nie tylko z całej Polski, ale także z różnych części Europy i świata – około półtora tysiąca młodych ludzi przyjechało w poniedziałek do Kokotka, leśnej dzielnicy Lublińca, by przez cały tydzień bawić się i modlić na Festiwalu Życia – największym katolickim festiwalu dla młodzieży w kraju.
CZYTAJ DALEJ

Na ile jestem zjednoczony z Chrystusem?

2025-06-13 12:55

[ TEMATY ]

homilia

rozważania

CANVA

Rozważania do Ewangelii Mt 9, 32-38.

Wtorek, 8 lipca. Wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera
CZYTAJ DALEJ

Brazylia/ W ataku nożownika w szkole zginął uczeń

2025-07-09 07:25

[ TEMATY ]

szkoła

Brazylia

atak

atak nożownika

Adobe Stock

Uczeń szkoły podstawowej w miejscowości Estacao w stanie Rio Grande do Sul na południu Brazylii zmarł na skutek ran odniesionych we wtorkowym ataku 16-letniego nożownika.

Jak przekazała policja stanowa, agresor wszedł rano do jednej z klas i zadał kilka ciosów nożem 9-letniemu chłopcu. Uczeń zmarł na skutek odniesionych obrażeń.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję