Reklama

Chcą korespondować

Aby nawiązać kontakt z osobami ogłaszającymi się w tej rubryce, należy napisać do nich list, zaznaczyć numer ogłoszenia, a redakcja przekaże go wskazanej osobie.

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

4516. Czytelniczka z Mazur

Jestem wdową na emeryturze, matką dorosłych dzieci i babcią. Lubię długie spacery i taniec, dobre książki, filmy i teatr, ale także pracę na działce i przygotowywanie pyszności w kuchni. Jestem ciekawa świata i ludzi. Drugiego człowieka cenię przede wszystkim za walory charakteru, uczciwość i szczerość. Jeżeli szukasz prawdziwej przyjaźni na jesień życia i potrafisz odwzajemnić ciepło, czułość i troskę o drugą osobę, napisz, proszę.

4517. Czytelnik z Gliwic

Mam 63 lata, jestem bezdzietnym wdowcem od kilku lat. Nie mam przyjaciół, bo nie piję... i nie palę. Trochę choruję, modlitwą wypełniam wolny czas. Interesuję się poezją religijną, haftem oraz sanktuariami w Polsce i na świecie. Uwielbiam przyrodę i fotografowanie. Chcę poznać przyjaciół obojga płci - dla towarzystwa, dla korespondencji - samotnych jak ja, szczerych, borykających się z codziennością.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

4518. Czytelnik z okolic Jeleniej Góry

Mam 40 lat i jestem wdowcem. Wychowuję trójkę nieletnich dzieci, w tym dwoje chorych na cukrzycę. Dokucza mi samotność, mam nadzieję, że za pośrednictwem „Niedzieli” uda mi się z kimś zaprzyjaźnić. Czekam na listy.

4519. Ania

Mam 30 lat, jestem panną. Lubię naturę, spacery. Lubię czytać książki i słuchać muzyki. Jestem wrażliwa na cierpienia bliźnich. Cenię u ludzi szczerość, poczucie humoru oraz odrobinę pozytywnego szaleństwa.

2009-12-31 00:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Chrystus pośród was – nadzieja chwały

2025-07-14 17:19

Niedziela Ogólnopolska 29/2025, str. 20

[ TEMATY ]

homilia

Grażyna Kołek

CZYTAJ DALEJ

Zmiany kapłanów 2025 r.

Maj i czerwiec to miesiąc personalnych zmian wśród duchownych. Przedstawiamy bieżące zmiany księży proboszczów i wikariuszy w poszczególnych diecezjach.

Biskupi w swoich diecezjach kierują poszczególnych księży na nowe parafie.
CZYTAJ DALEJ

Pielgrzymka jest szkołą dziękczynienia

2025-07-20 20:43

Biuro Prasowe AK

- Zanim rozjedziecie się do swoich domów, spójrzcie jeszcze raz dziś na Maryję i powiedzcie jej: „Mamo, nie pozwól mi wrócić do Egiptu. Ucz mnie tego wejścia, tego wychodzenia. Ucz mnie twojej cichości i twojej ufności. Prowadź mnie do Jezusa. Prowadź mnie do nieba. Maryjo, pomóż mi być takim pielgrzymem nadziei” – powiedział do pielgrzymów bp Robert Chrząszcz, podczas zakończenia 39. Wadowickiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.

– Dziś stanęliśmy w miejscu, które dla Polaków od wieków jest punktem odniesienia, azylem, a dla pielgrzyma metą i początkiem zarazem. Stanęliśmy przed Maryją, naszą Matką i Królową, bo to Ona, jak mawiał św. Jan Paweł II, jest tą, która przyjmuje nas w swym sercu – powiedział na początku homilii bp Robert Chrząszcz i zauważył, że Maryja przyjmuje wszystko, co przynoszą ze sobą pielgrzymi, ogarniając ich czułością.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję