Reklama

Chcą korespondować

Aby nawiązać kontakt z osobami ogłaszającymi się w tej rubryce, należy napisać do nich list, zaznaczyć numer ogłoszenia, a redakcja przekaże go wskazanej osobie.

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

5180. Czytelniczka z Podkarpacia

Mam 42 lata, samotnie wychowuję 2 synów (16 i 14 lat). Starszy jest niepełnosprawny, po 4 operacjach. Chciałabym korespondować z osobami mającymi podobne problemy. Mieszkamy na wsi, w ładnej okolicy na Pogórzu Dynowskim. W dzisiejszym świecie trudno żyć z problemami, może ktoś odezwie się i nie będę taka samotna.

5181. Czytelniczka ze Śląska

Czekam na przyjaciół, którzy samotni, chorzy, zamknięci w swoim świecie czekają na drugiego człowieka. Pragnę poznać osoby mądre, ceniące wartości narodowe i chrześcijańskie, które poprzez kontakt listowny, telefoniczny lub e-mailowy umiliłyby sobie długie zimowe wieczory miłą pogawędką, wymianą poglądów oraz przyniosły trochę radości i uśmiechu. Jestem osobą pogodną, po sześćdziesiątce, z wyższym wykształceniem i doświadczeniem radości i trudów życiowych.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

5182. Czytelnicy z Małopolski

Dwaj bracia po trzydziestce nawiążą kontakt z osobami ceniącymi szczerość i poszanowanie drugiego człowieka.

5183. „Wierny”

Jestem kawalerem, praktykującym katolikiem. Mam 23 lata, jestem automatykiem po studiach inżynierskich, dalej się uczę. Cenię wartości chrześcijańskie, prawdomówność i szczerość. Interesuję się elektroniką, lubię spacery i dobrą książkę. Wierzę, że najlepiej przez życie iść we dwoje, a serce ludzkie potrzebuje miłości, dobroci, szacunku i wzajemnego zrozumienia.

Uwaga! Czytelnicy nawiązują kontakty z osobami ogłaszającymi się na własną odpowiedzialność.
Aleksandra

2012-12-31 00:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Nowenna do św. Rity

[ TEMATY ]

nowenna

św. Rita

Agata Kowalska

Św. Rita

Św. Rita

Nowenna do odmawiania między 13 a 21 maja lub w dowolnym terminie.

ZOBACZ WIĘCEJ: rafael.pl.
CZYTAJ DALEJ

Kard. Krajewski: chcę robić dokładnie to, co robił Jezus i nie mam żadnych innych planów

2026-05-21 07:12

[ TEMATY ]

kard. Konrad Krajewski

Karol Porwich/Niedziela

Kard. Konrad Krajewski

Kard. Konrad Krajewski

Chcę robić dokładnie to, co robił Jezus i nie mam żadnych innych planów - powiedział PAP metropolita łódzki kard. Konrad Krajewski. Chcę Go naśladować w pełni, to znaczy być z tymi, którzy potrzebują, z tymi, którzy są obolali, z tymi, którzy nie wiedzą, co ze sobą zrobić.

PAP: Ma już ksiądz kardynał plan, który chciałby zrealizować jako metropolita łódzki?
CZYTAJ DALEJ

Włochy: Polka ranna w ataku w Modenie nadal w poważnym stanie

2026-05-21 22:24

[ TEMATY ]

Włochy

pixabay.com

Jako wciąż poważny określili lekarze stan 53-letniej Polki, która została ranna w Modenie na północy Włoch, gdzie w sobotę rozpędzony samochód uderzył w grupę osób. Kobieta mieszkająca od dawna we Włoszech przebywa na oddziale intensywnej terapii - podał w czwartek miejscowy oddział służby zdrowia.

„Stan kliniczny jest stabilny, ale nie pozwala jednak jeszcze na określenie rokowań” - zaznaczono w komunikacie oddziału państwowej służby zdrowia w Modenie, gdzie kobieta przebywa od sześciu dni w szpitalu.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję