Reklama

Chcą korespondować

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

6238. Czytelnik z Częstochowy

Pragnę nawiązać korespondencję z osobą, która czuje potrzebę zawarcia znajomości korespondencyjnej na dłuższy czas, może to być osoba niepełnosprawna. Lubię wypady turystyczne. Mam 48 lat.

6239. Anka

Jestem osobą religijną, po pięćdziesiątce. Lubię spacery, morskie wędrówki, przyrodę, domowe zwierzęta. Byłam taterniczką i nadal mogę nią być. Lubię czytać religijne książki. Szukam przyjaciół wśród osób samotnych.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

6240. Weronika z Lubelskiego

Jestem osobą samotną po siedemdziesiątce, z powiatu biłgorajskiego. Chciałabym nawiązać kontakt z równie samotnymi osobami.

6241. Czytelniczka z Tomaszowa Mazowieckiego

Mam 61 lat, jestem osobą samotną. Pragnę poznać osoby w zbliżonym wieku. Bardzo cenię szczerość i uczciwość. Chętnie nawiążę kontakt z osobami chcącymi korespondować. Czekam na listy od osób samotnych.

6242. Wiesław z woj. lubuskiego

Miej serce i patrz w serce! Wdowiec, lat 65, pozna osobę o dobrym, „wielkim” sercu.

6243. Władysław

Nie musisz być siódmym cudem świata. Ja też mam wady – choć i sporo zalet. Jestem katolikiem tolerancyjnym, lubię słuchać innych, a nie tylko narzucać swoje racje. Kocham życie na wsi, lubię dobry humor i muzykę przyjazną dla ucha. Oczekuję na listy od kobiet i mężczyzn, którzy podpowiedzą, jak znaleźć szczęście, którego przez całe życie szukam. Jestem niezależny, na emeryturze, pomocny i stanowczy. Oczekuję przyjaźni opartej na zaufaniu i dotrzymywaniu obietnic. Czy kolejny raz się zawiodę? Szczęść Boże.

Uwaga! Czytelnicy nawiązują kontakty z osobami ogłaszającymi się na własną odpowiedzialność.

2019-01-08 11:59

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Medjugorie: Zatrzymany Polak przyznał się do winy i ujawnił motywy profanacji

2026-08-01 07:41

[ TEMATY ]

Medjugorie

Adobe Stock

Obywatel Polski Bartłomiej K. przyznał, że zbezcześcił figury Matki Boskiej i podpalił plenerowy ołtarz kościoła św. Jakuba w Medjugorie. Podczas przesłuchania powołał się na przekonanie, że objawienia w Medjugorie i twierdzenia wizjonerów są oszustwem. Według ustaleń prokuratury, przestępstwo było planowane od kilku miesięcy - podaje chrowacki portal jutarnji.hr oraz opoka.org.pl.

W nocy z 27 na 28 lipca w Medjugorie doszło do serii aktów wandalizmu wymierzonych w miejsca modlitwy. Zbezczeszczone zostały figury Matki Bożej. Pozostawiono obraźliwe napisy, a także podpalono ołtarz znajdujący się na terenie sanktuarium.
CZYTAJ DALEJ

Można być dobrym katolikiem, nie wierząc w objawienia prywatne, czyli... spór o Medjugorie

2026-08-01 22:53

[ TEMATY ]

Medjugorie

Adobe Stock

Przeczytałem w internecie: „Medjugorie jest dziełem szatana”. Napisałem odpowiedź: „Kochaniutki, jeśli Medjugorie jest dziełem szatana, to albo się nawrócił, albo zwariował” – śmieje się Wiesiek. Nie wszystko da się jednak obrócić w żart.

Fragment książki Medjugorie. Miejsca Ludzie Fakty, wyd. Rafael. Całość do kupienia w naszej księgarni: ksiegarnia.niedziela.pl.
CZYTAJ DALEJ

Nowy rozdział u świdnickich paulinów

2026-08-02 20:49

[ TEMATY ]

Świdnica

paulini Świdnica

o. Samuel Karwacki OSPPE

nowy proboszcz

Paulini Świdnica

Ks. dziekan Rafał Kozłowski dokonał uroczystego wprowadzenia o. Samuela Karwackiego OSPPE w urząd proboszcza paulińskiej parafii św. Józefa w Świdnicy.

Ks. dziekan Rafał Kozłowski dokonał uroczystego wprowadzenia o. Samuela Karwackiego OSPPE w urząd proboszcza paulińskiej parafii św. Józefa w Świdnicy.

Po dziewięciu latach posługi o. Rafała Kwietnia urząd proboszcza w paulińskiej parafii św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny objął o. dr Samuel Karwacki.

Uroczyste wprowadzenie nowego proboszcza odbyło się w niedzielę 2 sierpnia podczas Eucharystii. Obrzędu dokonał ks. prał. Rafał Kozłowski, dziekan dekanatu Świdnica-Wschód.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję